EURONET WPŁATOMAT

telefon:

strona www: www.euronetpolska.pl

Lokal numer: 26

WPŁATOMAT

Euronet Bankomat - Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkunastoletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.
Wpłatomaty - Wpłatomaty sieci Euronet to największa w Polsce sieć urządzeń, za pomocą których można szybko i bezpiecznie wpłacić gotówkę – kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz. Z wpłatomatów sieci Euronet może skorzystać każdy, bez względu na to, w którym banku posiada rachunek. Wystarczy jednorazowo zarejestrować się w Euronet Online System na stronie www.euronetpolska.pl. Klienci Alior Banku, Citi Handlowy, Banku Pocztowego, Getin Banku, mBanku, Plus Banku oraz Idea Banku, korzystają z wpłatomatów na preferencyjnych warunkach ustalonych przez każdy z tych banków, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

zegarmistrz-logo.jpgplus-logo.jpgmillenium-logo.jpgRossmann-logo.jpgtelepizza-logo.jpgpoczta-polska-logo.jpgjysk-logo.jpgwosztyl-logo.pngkomfort-logo.pngbankomat-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpgwplatomat-logo.jpginpost-logo.jpgplay-logo.jpgkomfort-lazienki-logo.pngmaxi-zoo-logo.pngvive-logo.pngorange-logo.jpgzakatek-kaw-i-herbat.jpgdrmax-logo.jpgt-mobile-logo.jpgauchan-logo.pnginmedio-logo.jpgkik-logo.jpgpanda-logo.jpg