INFORMACJE

Centrum Handlowe Echo w Radomiu to wymarzone miejsce codziennych zakupów w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Znajdziecie tu Państwo szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych, artykuły gospodarstwa domowego, ubrania dla dzieci i dorosłych, kosmetyki, telefony komórkowe i akcesoria do nich, artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz, zabawki, biżuterię, sprzęt, rtv i agd oraz prasę.

W naszym Centrum można skorzystać także z różnorodnych usług: bank, apteka, kantor wymiany walut, poczta, paczkomat, operatorzy telefonii komórkowych, zegarmistrz i ubezpieczenia. W jednym z lokali gastronomicznych można zjeść szybką przekąskę lub zamówić pizzę na telefon.

Dla wszystkich naszych Klientów dostępny jest duży i wygodny parking.

Zapraszamy codziennie

Godziny otwarcia

Pasaż handlowy:

poniedziałek - sobota: 900 - 2100

niedziela handlowa: 1000 - 1900

Auchan:

poniedziałek - sobota: 730 - 2200

niedziela handlowa: 800 - 2100

polsat-box-plus-logo.jpginmedio-logo.jpginpost-logo.jpgauchan-logo.pngkik-logo.jpgskalski-logo.pngt-mobile-logo.jpgmaxi-zoo-logo.pngjysk-logo.jpgbajka-logo.pngmillenium-logo.jpgkomfort-lazienki-logo.pngbankomat-logo.jpgplay-logo.jpgpoczta-polska-logo.jpgkomfort-logo.pngwosztyl-logo.pngwplatomat-logo.jpgvive-logo.pngtelepizza-logo.jpgorange-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpgzegarmistrz-logo.jpgdrmax-logo.jpgRossmann-logo.jpgzakatek-kaw-i-herbat.jpgwakacyjny-swiat-logo.png