Centrum Handlowe ECHO wspiera Ogólnopolską Kampanię #17milionów

Centrum Handlowe ECHO po raz kolejny zaangażowało się w Ogólnopolską Kampanię Społeczną #17milionów poświęconą osobom dotkniętym Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. CH ECHO rozświetli swój profil na zielono 06.10.2018 i tym samym dołączy do kilkudziesięciu instytucji, które tego dnia, w geście solidarności z osobami cierpiącymi na MPD podświetlą swe profile kolor zielony.
Akcja podświetlania budynków, profili społecznościowych oraz stron internetowych na kolor zielony jest jednym z elementów IV edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17milionów, której inicjatorem jest Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” od 15 lat zapewniająca specjalistyczną opiekę dzieciom z MPD oraz prowadzącą różne inicjatywy społeczne, mające zwrócić uwagę na ich potrzeby i codzienne problemy.

Wstecz

komfort-logo.pngpanda-logo.jpgwplatomat-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpgwosztyl-logo.pngmaxi-zoo-logo.pngorange-logo.jpgkomfort-lazienki-logo.pngzegarmistrz-logo.jpgtelepizza-logo.jpgplay-logo.jpginpost-logo.jpgmillenium-logo.jpgt-mobile-logo.jpgpoczta-polska-logo.jpgkik-logo.jpgbankomat-logo.jpginmedio-logo.jpgjysk-logo.jpgdrmax-logo.jpgauchan-logo.pngplus-logo.jpgvive-logo.pngzakatek-kaw-i-herbat.jpgRossmann-logo.jpg