EURONET BANKOMAT

telefon:

strona www: www.euronetpolska.pl

Lokal numer: 25

BANKOMAT

Euronet Bankomat - Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkunastoletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.
Bankomaty - Firma Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce, obecnie Euronet zarządza już co czwartym bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy firmy z bankami coraz większa liczba klientów może korzystać z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach.

ray-obowie-logo.pngwosztyl-logo.pngplus-logo.jpgbankomat-logo.jpgmillenium-logo.jpgRossmann-logo.jpgkomfort-logo.pngkodak-logo.jpgzakatek-kaw-i-herbat.jpgpanda-logo.jpgjysk-logo.jpgpoczta-polska-logo.jpgkomfort-lazienki-logo.pngmaxi-zoo-logo.pnginmedio-logo.jpgplay-logo.jpgwplatomat-logo.jpgzegarmistrz-logo.jpginpost-logo.jpgauchan-logo.pngtelepizza-logo.jpgvive-logo.pngorange-logo.jpgkik-logo.jpgdrmax-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpg